Під час розгрому на Сіверському Дінці було ліквідовано російського полковника

На війні в Україні було ліквідовано командира 12-ї окремої гвардійської інженерної Кенігсберзько-Городокської Червонопрапорної бригади окупаційної армії Росії, полковника Дениса Козлова. Його було знищено українськими бійцями в той час, як росіяни намагалися переправитися через річку Сіверський Донець на Донбасі.

Як повідомляють російські пропагандистські видання, окупанта поховали у Муромі Володимирської області РФ. Його не стало 11 травня при наведенні понтонної переправи для подальшого просування військ.

Дениса Козлова ліквідували в Україні

Саме в цей час путінська армія зазнала величезних втрат, намагаючись налагодити переправу через річку Сіверський Донець біля села Білогорівка Луганської області. Російські окупанти дев’ять разів намагалися переправити війська – і кожного разу їх громили.

Американський аналітичний центр Institute for the Study of War повідомив, що 11 травня Росія втратила 485 військових під час спроби здійснити переправу, також було знищено 80 одиниць техніки. Таких втрат ворог зазнав за кілька днів, упродовж яких рашисти намагалися подолати річку.

При цьому російські пропагандисти 9 травня навіть оголосили, що в районі Білогорівки рашисти нібито успішно переправилися через Сіверський Донець і “вийшли в тил до противника”. “Кришка котла захлопується”, – тріумфували пропагандисти, запевняючи, що повне оточення українських воїнів на Луганщині – справа практично вирішена. У цей час рашисти у великій кількості втрачали і техніку, і живу силу.

Зазначимо, що українські захисники минулої доби ліквідували ще близько двох сотень російських окупантів і знищили десятки одиниць їхньої техніки, зокрема два вертольоти й літак. Загалом на війні армія РФ втратила вже понад 27 900 військовослужбовців.

Найбільші втрати противника напередодні спостерігалися на Лиманському й Запорізькому напрямках.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*