Пoгaнi нoвuнu для мaтepiв сoлдaтiв.. Pocійсьkuй вiйcьkoвuй пoвiдомuв, щo iз 300 ociб залuшuлoся 15

Росіянин розповів сестрі, що його батальйон повністю знищили: із 300 осіб залишилося 15. Також він повідомив, що за ніч ЗСУ спалили 50 російських танків.

Російська армія продовжує зазнавати тяжких втрат на території України, гине цілими батальйонами. Інформаційні агентства повідомляють про визнання російського солдата, який у розмові з сестрою розповів про знищення російського підрозділу та загибель 95% його особового складу. 
Аудіоперехоплення розмови російського військового зі своєю сестрою  опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Окупант розповідає сестрі, що він був змушений перевестися до артилерійського підрозділу через те, що його батальйон повністю знищили – із 300 осіб залишилося 15. Також він повідомив, що за ніч ЗСУ спалили 50 російських танків. 
“Я зараз перевівся в інший підрозділ. Я зараз в артилерії, бо батальйону нашого більше немає: розбили весь батальйон. Із 300 людей залишилося 15 людей. У ці 15 людей увійшов і я. Батальйони розбили прямий на моїх очах, прямий моїх друзів. За ніч 50 танків спалили. Уявляєш, 50 танків запалили! Наших російських танків запалили 50 штук” , – зізнався окупант. 
Більше того, бажаючи полегшити душу, російський військовий розповів сестрі, що особисто вбив українку, звинувативши її у наведенні української артилерії на підрозділ росіян. Він також зізнався, що застрелив людину, яка просила на колінах не вбивати його, проте російський військовий все ж таки вбив його.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*