Радісна новина з фронту! Новий штурм – Жданов розкрив деталі: про це мовчать всі. Переможемо!

Жданов розповів про успіхи ЗСУ на Луганщині. За його словами, зараз бої йдуть на підступі до Кремінної. На фронті є хороші новини – українські воїни вже знаходяться в Луганській області. Які перспективи і коли будуть взяті Лисичанськ з Сєвєродонецьком, розповів військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, на даний момент ЗСУ наступають на широкому фронті: від Куп’янська практично до Лиману.

“Вже можна, напевно, говорити, що наша лінія наступу – це Сватове – Кремінна. Ось на такому широкому фронті ми наступаємо. На сьогодні, наскільки я розумію, ми увійшли в Луганську область, а Харківська область практично 100% звільнена, залишилися тільки невеликі ділянки. Зараз бої йдуть на підступі до Кремінної”, – каже Жданов.

Найголовніше, за його словами – дорога постачання в районі Сватового і Кремінної – основна траса логістики російського угруповання в Сєвєродонецьку та Лисичанську. Вона вже знаходиться під вогневим контролем української артилерії.

“Якщо такий темп (просування ЗСУ – ред.) буде продовжуватися, то в найближчі кілька тижнів можна розраховувати, що агломерація Лисичанськ – Сєвєродонецьк буде перебувати або в оточенні ЗСУ, або, в кращому випадку, буде звільнена. Тому що, як тільки починає формуватися півкільце, Генштаб РФ намагається відразу виводити свої регулярні частини, залишаючи на прикритті те, що їм особливо не треба (як було в Лимані, де вони кинули в основному ополченців і батальйони добровольчих формувань)”, – зазначив Жданов.

ЗСУ наближаються до Кремінної в Луганській області. На шляху до цього важливого пункту українська армія звільнила село Торське.

Також Російські окупаційні війська хочуть перекинути на територію України “Іскандери”, щоб створити систему оборони та запобігти контрнаступу ЗСУ.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов.

“На сьогоднішній день я не знаю випадків, коли РФ перекидала ракетні війська на територію України. Вони дуже бояться, щоби ми не накрили ці ракетні комплекси. “Точка-У” є у складі Збройних сил Росії на території України, і вона завдає вогневих ударів по наших містах та наших військах. А ось “Іскандери” не були помічені на території України. Сьогодні, цілком можливо, вони ухвалили рішення для перекидання. Ця бригада із 17 комплексів переміщається на територію України. Дальність пуску в “Іскандерів” становить, якщо балістична ракета, то до 500 км, якщо крилата ракета, то до 2,5 тисячі кілометрів. Якщо вони вирішать їх перекинути на окуповану територію Запорізької чи Херсонської областей, то ми знатимемо, що ці комплекси там. І тоді ці комплекси можуть потрапити під вогневу поразку наших військ. Тут палиця з двома кінцями. Якщо справді було помічено склад, то цілком можливо, що вони намагаються створити систему оборони для того, щоб запобігти контрнаступу ЗСУ”, – сказав Жданов.

Нагадаємо, 5 жовтня, голова Луганської обласної Військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що деокупація Луганської області почалася, вже кілька населених пунктів звільнені від загарбників.

“Ну що ж, зараз вже офіційно – деокупація Луганської області розпочалася. Декілька населених пунктів вже звільнені від російської армії, і там вже Збройні сили України піднімають український прапор”, – сказав він.

Голова ОВА зазначив, що деокупація області рухатиметься далі.

“Дякую нашим Збройним силам за такі чудові новини. Допомагаємо їм, не втомлюємось, віримо в нашу перемогу. Луганщина – це Україна, так було, є і так буде. Буде добро. Тримаємось”, – додав Гайдай.

Нагадаємо, наразі продовжується наступ української армії у східному напрямку і з боку Донеччини. ЗСУ звільняє українські населені пункти, які були захоплені російськими окупантами.

Джерело:korupciya.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*