Резніков вручив іменну вогнепальну зброю матросу Тамілову, який знищив літак ворога за $40 млн

Міністр оборони України Олексій Резніков нагородив іменною вогнепальною зброєю матроса, який збив російський літак-бомбардувальник вартістю 40 млн доларів. Військовий Військово-морських сил ЗСУ, старший матрос Дмитро Тамілов також врятував 25 товаришів свого судна.

Про це розповіли у пресслужбі Міністерства оборони України. “Гідні люди отримують гідні нагороди!”, – йдеться в публікації відомства у Facebook.

Дмитро Тамілов нагороджений іменною вогнепальною зброєю

У Міноборони нагадали, що Дмитро Тамілов виконував бойові завдання із захисту морського узбережжя України, коли в небі з’явилися два ворожі бомбардувальники Су-34. Випустивши кілька ракет по місту, вони зникли за хмарами.

Матрос тоді зрозумів, що ворог спробує завдати ще одного удару. Вже на другому колі, як тільки один з бомбардувальників з’явився в полі зору, Дмитро здійснив точний постріл з ПЗРК “Ігла”.

Дмитро Тамілов влучним пострілом збив російський Су-34

“Тільки я розвертаюсь, він (літак. – Ред.) вже знову з-під хмари виходить. Я пускаю навздогін ракету. Тільки літак заходить за хмари, ракета відразу ж за ним заходить, і чути було дуже великий вибух”, – розповів моряк.

За хоробрість Дмитра Тамілова також було нагороджено президентською відзнакою “За військову службу України”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*