Резніков про постачання зброї Україні: Захід рано почав розслаблятися, війна триває

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив невдоволення втратою інтересу до України з боку західних політиків та медіа. Він наголосив, що війна в нашій країні продовжується, і ми потребуємо допомоги негайно, тому що кожен день сумнівів вимірюється кров’ю українців.

Про це чиновник розповів в інтерв’ю для британського журналу The Economist. Він висловив думку, що світ або зовсім не розуміє, що відбувається, або вже змирився зі смертями українців.

“Я розумію, втома та виснаження – це природна психологічна реакція організму на стрес. У політиків є свої турботи, вони повинні думати про внутрішні проблеми. У лідерів країн є обов’язок думати про наслідки”, – наголосив Резніков, додавши, що бюрократія та прагматизм виявилися сильнішими за західні цінності.

Нагадаємо: раніше Резніков заявив, що наша країна зараз проходить критичну фазу війни проти країни-агресора Російської Федерації. Він запевнив, що наші збройні сили встоять і переможуть.

За його словами, на сході України зараз точаться жорсткі бої. Нашим захисникам все ще не вистачає тяжкої зброї, щоб вибити російських окупантів зі своєї території.

Резніков також розповів про змістовну розмову з головою Пентагону Ллойдом Остіном та анонсував гарні новини у боротьбі з російськими окупантами. Він подякував США за лідерство.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*