Російський дипломат заявив, що Кремль не планує виведення військ із півдня України, і розмріявся про “угоду”

Посол Росії у Великій Британії Андрій Келін заявив, що Кремль не збирається виводити свої війська з окупованих ним регіонів півдня України. Він вважає, що Києву рано чи пізно доведеться укласти з Москвою мирну угоду.

Про це російський дипломат заявив в інтерв’ю агентству Reuters. Він озвучив давній наратив Кремля про те, що Росія не захоплює, а нібито звільняє Україну і нібито запобігає насильству на українській території.

“Ми збираємося звільнити весь Донбас. Важко передбачити виведення наших військ із південної частини України, тому що ми навчені досвідом, що після відведення починаються провокації, людей розстрілюють і таке інше”, – заявив посол Росії у Лондоні.

На його думку, Києву рано чи пізно належить ухвалити рішення – або укладати угоду з Росією, або “продовжувати сповзати пагорбом” до розрухи.

Говорячи про постачання західних озброєнь Україні, Келін пригрозив неминучістю реакції Москви у разі ескалації.

“Якщо потік озброєнь буде організований таким чином, що це загрожуватиме нашому стратегічному становищу, нашій обороні, то ми будемо змушені вжити серйозних заходів щодо цього”, – сказав російський посол.

Спочатку російські пропагандисти не приховували, що РФ справді хотіла захопити Україну за короткий відрізок часу. Проте вони визнали, що їхні плани із тріском провалилися.

Згодом на російському телебаченні почалися панічні настрої через спроможність України виграти війну і воєнним шляхом повернути тимчасово окуповані Росією Донбас та Крим. Тепер російські пропагандисти розмірковують над тим, як би не програти розв’язану Путіним війну.

8 липня президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна боротиметься за всі території, які зараз перебувають під тимчасовою окупацією Росії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*