Російський пропагандист “злив” у репортажі позиції окупантів: ЗСУ накрили їх вогнем

Військовий кореспондент пропагандистського видання “Известия” Валентин Трушнін 30 червня показав удари “танкової каруселі” ЗС РФ по позиціях Збройних сил України в Донецькій області. За допомогою цього репортажу захисники нашої країни вирахували місцезнаходження окупантів і накрили ворожу техніку вогнем.

Про це повідомив Telegram-канал “СтратКом ЗСУ“. У його розпорядженні виявилося звернення матерів солдатів військової частини №74325 із міста Знаменськ (РФ), які поскаржилися на “злив” даних журналістом.

У листі сказано, що Трушнін “розсекретив місця базування військової техніки та особового складу” окупантів. Внаслідок цього позиції противника опинилися під ударом важкої артилерії ЗСУ.

Внаслідок успішної операції захисників України п’ять російських солдатів загинули, ще троє перебувають у лікарні в тяжкому стані.

Пропагандист Валентин Трушнін у Донецькій області
Військова техніка країни-агресорки

“Зі свого боку хочемо подякувати Валентину Трушину за своєчасну й точну інформацію. Після повернення в Україну на нього вже чекає чергова грошова винагорода”, – пожартували автори “Страткома ЗСУ”.

Журналіст "злив" позиції окупантів

Зазначимо, що у своєму сюжеті пропагандист використав дрон, щоб показати постріли з танків. Коли ворожий танк під’їжджав до дерев, щоб розпочати стрілянину, у кадр воєнкору потрапив навколишній ландшафт.

Матеріал Трушина досі видно на сайті пропагандистського видання.

Російський танк, який стріляв по позиціях ЗСУ
Звернення матерів
Звернення матерів

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*