Російський пропагандист поскаржився, що росіянам у Європі плюють у каву. Відео

Російський журналіст Андрій Караулов, який підтримує війну з Україною, поскаржився на погане ставлення до росіян у Європі. За його словами, громадянам країни-агресора навіть плюють у каву.

При цьому пропагандист “щиро” не розуміє, чому таке ставлення до Росії. Відео з ним опублікував у себе в Telegram журналіст Денис Казанський (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Пропагандист, який підтримує вбивства мирних громадян та бомбардування українських міст, поскаржився, що йому плюють у каву. Караулов здивовано розповідає про погане ставлення до росіян і не розуміє, чому так відбувається.

“Неприємно якось, коли тобі, росіянину, за те, що ти росіянин, чашку кави не можуть у ресторані подати. Плюнуть тобі за це в ту чашку. Є такі випадки. Замовляєш каву, чай. Приносять – туди половина ресторану вже наплювала”, – скаржиться пропагандист.

Зі свого боку, Казанський прокоментував, що іншого ставлення російські дітовбивці і нацисти не заслуговують. За його словами, росіянам доведеться розплачуватися та відповідати за всі злочини, скоєні в Україні.

Нагадаємо, громадяни Росії, яким роками промивали мозок кремлівською пропагандою, розмріялися про перемогу своєї армії у війні проти України. Окрім того, агресивно налаштовані росіяни заявляють, що РФ йтиме далі з війною у Європу.

Раніше глава Російської православної церкви Кирило заявив, що інші країни “заздрять особливому шляху Росії”. Саме з цим, а не з агресивною політикою РФ, яка дозволяє собі нападати на сусідні держави та влаштовувати енергетичний шантаж країн, що залежать від постачання російських енергоресурсів, на його думку, і пов’язані “нападки на країну з-за кордону”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*