Свідомо відправляв людей на забій: з’ясувалися деталі ліквідації командира з “ДНР” Кутузова

Ліквідований 5 червня на Донеччині командир армійського корпусу “ДНР” генерал-майор Роман Кутузов не шкодував особовий склад військ окупантів. Він свідомо відправляв людей на забій, розуміючи при цьому, які будуть втрати.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів український журналіст Роман Цимбалюк. Він зазначив, що, завдяки ставленню Кутузова до військовослужбовців як до “гарматного м’яса”, морально-психологічний стан його підлеглих був вкрай поганим.

“Командири батальйонів та рот не хотіли вести в атаку своїх людей і постійно саботували наступальні плани командування”, – написав Цимбалюк.

А 5 червня, за його словами, був “апогей командування Кутузова”. Командир загарбників повинен був забезпечити захоплення одного з населених пунктів на Донеччині протягом дня “будь-якою ціною”.

Щоб виконати завдання, він наказав командирам 1-ї та 100-ї окремих мотострілецьких бригад особисто вести війська на штурм позицій Збройних сил України. Однак вони відмовилися виконувати цей наказ, розуміючи, який це ризик для їхніх життів.

Тоді генерал-майор Кутузов вирішив самостійно очолити наступ, оскільки усвідомлював, які наслідки на нього чекають у разі невиконання поставленого вищим командуванням завдання. Тоді його і було знищено вогнем артилерії наших захисників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*