“Ситуація на фронті важка”: Резніков розповів, скільки військових втрачає Україна щодня

Щодня у боях із військами РФ гинуть до сотні українських воїнів, ще близько пів тисячі отримують поранення. Водночас окупанти, які намагаються “брати” масовістю, зазнають значних втрат.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Facebook. Ситуацію на лініях фронту він назвав важкою.

“Адже ми втрачаємо щодня до сотні наших бійців убитими і до 500 пораненими. Кремль продовжує тиснути масою, буксує, наражаться на потужний опір, зазнає величезних втрат. Але поки має сили для просування на окремих ділянках”, – зазначив глава Міноборони.

Водночас міністр наголосив, що окремим здобутком України в боротьбі з ворогом досі вважає збереження синергії усього військово-політичного керівництва.

Олексій Резніков: ''Ситуація на фронті важка''

За його словами, це є нашою перевагою як держави, і українці не дадуть її розхитати тим, хто вже працює з прицілом на рейтинги і політичні перспективи.

“Як уже зазначав, усі, хто працює на оборону заради перемоги України, – єдина команда. І наша спільна мета – здолати Росію, хоч би як складно це було”, – підкреслив Резніков.

Він додав, що в цій складній ситуації важливо зберігати концентрацію, і тоді Україна переможе.

Нагадаємо: країна-агресор РФ від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого й до 8 червня втратила в Україні вже понад 31 700 військовослужбовців. Також окупанти зазнають втрат у техніці – на сьогодні захисники знищили 3438 ББП, 1398 танків, 212 літаків, 178 вертольотів і багато одиниць інших машин і озброєння ворога.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*