Солдати РФ ґвалтують українців, покладаючись на накази Путіна, – Денісова

Путін дав наказ своїм нацистам знищити всю Україну. Тому окупанти, користуючись безкарністю, чинять страшні звірства на території нашої країни, зокрема зґвалтування людей, незалежно від віку чи статі.

Про злочини російських фашистів в Україні, розповіла уповноважена з прав людини Людмила Денісова в інтерв’ю швейцарському виданню Blick. Вона назвала такі дії ворога очевидним геноцидом.

Денісова відповіла на запитання журналіста про причину того, що російські окупанти систематично ґвалтують українських жінок.

“Суть у тому, що вони хочуть позбавити жінок можливості чи бажання знову мати дітей. Це очевидний геноцид. Солдати покладаються на накази Путіна знищити всю країну”, – зазначила Денісова.

Омбудсменка розповіла про жорстокі зґвалтування українців окупантами, із жертвами яких вона контактує.

“Наприклад, є 17-річна дівчина, яку три дні ґвалтували разом із матір’ю та 15-річною сестрою. Коли померли її мати й сестра, їй довелося перебувати біля їхніх трупів ще чотири дні, перш ніж її врятували українські військові. Іншу 25-річну дівчину, яка намагалася захистити свою 19-річну сестру, окупанти ув’язнили і змусили спостерігати, як вони ґвалтують її сестру”, – розповіла уповноважена з прав людини.

Денісова також сказала, що російські фашисти ґвалтують не лише жінок, а й чоловіків та дітей.

“Мати була прив’язана до стільця, коли з її 11-річного сина знущалися протягом 10 годин. 45-річний чоловік, який вийшов зі свого укриття за водою, також потрапив до рук російських нелюдів. Його катували та ґвалтували його”, – розповіла омбудсменка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*