Страшне звірство! Світ має його знати: після трагедії з полоненим! Подоляк не витримав: помстимося!

Днями в мережі з’явилося моторошне відео, на якому російські солдати знущаються над полоненим українцем. У ролику російські військові відрізають полоненому бійцю ЗСУ канцелярським ножем геніталії.

На страшні кадри відреагували в офісі Президента України. Радник голови ОП Михайло Подоляк в Twitter зазначив, що пропагандисти РФ із захопленням показали, як група окупантів покалічила бійця ЗСУ.

“Світ повинен усвідомити: Росія – країна канібалів, які насолоджуються тортурами і вбивствами. Але туман війни не допоможе уникнути покарання катам. Ми ідентифікуємо і доберемося до кожного з вас”, – написав Подоляк.

На нелюдські дії з боку окупантів до нашого захисника відреагував і старший радник конгресу США Пол Массаро.

“Кастрація, вбивство, зґвалтування, вбивство дітей, зрівняння міст. Безмежне зло. ATACMS для України. І сучасні бойові танки. Віддайте їм все. Все, що їм потрібно, щоб покласти край цьому злочину проти людства”, – закликав американський конгресмен.

Він підкреслив, що російське зло закінчиться тільки перемогою України. Одним з тих, хто знущався над українцем, виявився Арошанов Віталій Валерійович, повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко. Також він опублікував номери телефонів негідника, його та адреса проживання. Виявилося, що нелюд проживає в місті Еліста (Російська Республіка Калмикія).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*