Тарас Тополя розповів про моторошний день народження: розблоковував телефон пальцями вбитого воїна

Український співак, лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, який із перших днів війни пішов у ТрО захищати країну від російського агресора, розповів, як провів свій 35-й день народження. Зірка знався, що він запам’ятається для нього через гірку трагедію – артист змушений був розблокувати телефон пальцями вбитого військового – його побратима.

Подробицями пережитого напередодні співак поділився на своїй сторінці у Facebook. За словами Тополі, він не міг цього уявити навіть у страшному сні.

Тарас Тополя розповів про жахливий день народження.

“Не Київ. Ранок – сто вісімнадцятий. Настрій – вимри, згинь погань! Місяць – іноді не віриться, що це все насправді”, – написав артист.

Він додав, що розблокувати смартфон вдалося на третьому пальці.

“Ніколи не думав, що колись доведеться таке робити, навіть у страшному сні… Жили ми, мріяли ми, досягали ми, поки не приповзла мерзота на нашу землю. Але варіантів у нас немає, тільки перемога! Працюємо”, – підсумував Тополя.

Тарас Тополя не міг собі цього уявити.
У коментарях користувачі побажали артисту Божої опіки та витримки, а загиблому герою вічної пам’яті.
“Бережи Вас Боже!”, “Тарасе, витримки вам, щоб пережити цей жах. Ви наші герої!…”, “Тарасе, з днем народження! Будьте здорові, нехай зберігає Бог! Тримайтеся! Загиблому Герою вічна пам’ять!”, “Тарасе, бережіть себе! Господи, захисти наших воїнів від ворожих куль, бомбардувань, всього злого та нечистого, що прийшло на нашу святу землю!”, “Нехай оберігає Вас! Перемоги та синього мирного неба!”, “Справді, іноді здається, що це все не насправді… Не може такого бути, нам таке не снилося навіть ніколи…”, “Бережіть себе! Слава ЗСУ! Слава нашій найкращій Україні!” – писали фанати.
Користувачі побажали Тополі Божої охорони.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*