Терміновий наказ! Окупанти втікають – вже офіційно: здають Донбас? ЗСУ «добили» – це змінить хід війни!

Про це в телеефірі розповів військовий експерт Олег Жданов. Він також зазначив, що причиною є те, що у ворога немає звідки черпати поповнення існуючих втрат.

Новоприбулі мобілізовані або дизертують, або намагаються здатися у полон. Найімовірніше, резерв росіяни накопичують поблизу Мелітополя і намагаються ці резерви кинути на Запорізький напрямок,– зазначає Жданов.

За його словами, окупанти дуже бояться наступу ЗСУ на Запорізькому напрямку. А ми продовжуємо контрнаступальні дії на Харківському та Херсонському напрямках.

“Щодо успіхів – на Херсонщині вони більш помітні, а на Харківщині ми все ж дещо зменшили темп”, – каже він.

Збройні Сили України продовжують просуватися на Херсонському напрямку. Вони здійснюють стабільні наступальні дії, відтісняючи росіян.
Жданов зауважив, що хоч наступ на Херсонщині не є настільки швидкісним, як був у Харківській області, наші військові впевнено підтискають російське угруповання та просуваються у бік Херсона.

Росіяни відчувають напруження вже і в обласному центрі. Жданов, посилаючись на дані американського Інституту вивчення війни, зауважив, що окупанти вже починають евакуацію звідти. Так, колаборант Сальдо, який від імені Росії “керує” Херсонщиною, звернувся до Москви з проханням допомогти з “евакуацією” мешканців області до Криму та російських регіонів, зокрема Краснодарського краю.

Колаборант підкреслив що необхідність вивезти мирне населення пов’язана з тим, що “ЗСУ завдають ударів по Херсону, Новій Каховці, Голій Пристані та Чорнобаївці”.

“Однак раніше британська розвідка повідомила, що проросійська “адміністрація” області затіяла евакуацію, оскільки припускає найшвидший вхід українських військ у сам Херсон”, – підкреслив Жданов.

До цього варто додати, що впродовж останніх днів контрнаступ ЗСУ дещо сповільнився. Після блискучих операцій на Харківщині, біля Лиману та півночі Херсонщини інформації про нові звільнені населені пункти поменшало.

Про це одному з українських телеканалів розповів військовий експерт Петро Черник. За його словами, це цілком нормальний процес. Не можна нескінченно йти в наступ – військовим теж потрібен відпочинок та перегрупування сил.
Як наголошує Черник, лінія фронту дещо змінилася. Відповідно потрібно підтягнути певні ресурси та доповнити логістику.

Будь-які воєнні операції організовують люди. Ми також не зроблені із заліза. Нам теж потрібен перепочинок, перегрупування сил та переосмислення стратегічної лінії загального розмежування. Не можна нескінченно наступати,
– наголошує Черник.

Звісно, можна навести приклад тотального наступу Радянського Союзу у Другій світовій війні після Сталінградської битви. Але тут одразу варто згадати, якою ціною все відбувалося. Під час наступу загинула величезна кількість людей. Україна не може так ставитися до власних військових – їх потрібно берегти.

Ще одна причина – не менш важлива. Хоч ворог інколи приймає безглузді рішення, але він також вчиться.

Попри блискучу Харківську, Лиманську та Ямпільську операції, противник також переосмислює все та вчиться. Як би ми не сміялися з їхніх безглуздих рішень, все-таки певний процес переосмислення фронту в них є. І вони намагаються протидіяти. А за загальною чисельністю їх більше,– зазначив Черник.

Тому не потрібно недооцінювати противника. Вони вже наганяють на фронт “чмобіків”, яких все одно потрібно буде “перемолоти”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*