Терміново! Приготуватися усім – Кулеба попередив: РФ готує жахаюче! Цинічна провокація, не допустимо!

Зернова угода – Кулеба розповів, що Росія спробує її зірвати у листопаді
Україна продовжує експортувати своє продовольство з трьох портів, передбачених у зерновій угоді. Водночас слід розуміти, що в будь-який момент її може зірвати росія.

На цьому в інтерв’ю наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він додав, що невдовзі дія зернової угоди має закінчитися. І тоді вже країна-агресорка спробує вкотре встромити палиці в колеса.

Ворог захоче зірвати зернову угоду. Як зазначив очільник МЗС, зернова угода закінчить свою дію у листопаді. І вже ближче до того часу можна буде спостерігати за поведінкою кремля. Мовляв, у ньому намагатимуться поставити під сумнів саму зернову угоду. Ба більше, ворог може зробити все для того, щоб пролонгації не відбулося.

І саме з цією метою представництво України вже шукає альтернативні шляхи впливу. Наразі, зауважив Кулеба, працюють з усіма ключовими гравцями. Мовиться про ООН, Туреччину – комунікаторів між Україною та росією. Також продовжуються перемовини з країнами, яким постачають продовольство з України. Над усім цим працюють, щоб не допустити зриву з боку росії.

Розвідка спростовує брехню росії

Зауважимо, що напередодні розвідці Великої Британії вдалося спростувати брехню путіна, пов’язану з експортом українського зерна. Диктатор 7 вересня озвучив чергову цинічну заяву. Мовляв, до країн, що розвиваються, Україна експортувала лише 60 тисяч тонн зерна. Натомість решту вона вивезла до країн ЄС.

У відомстві назвали цифри, надані ООН. Згідно з ними, близько 30% зерна відправили до країн з низьким і середнім рівнем доходу. Мовиться про держави в Африці, на Близькому Сході та в Азії.

Водночас, підкреслюють у розвідці, росія продовжує свідомо поширювати дезінформацію. Вона це робить для того, щоб винною у продовольчій кризі була саме Україна. Але цивілізовані країни знають, що саме кремль напав на нашу державу. І саме він спричинив проблеми, пов’язані з перериванням ланцюжка постачання продукції.

Раніше Володимир Путін поскаржився, що його буцімто “надули” з угодами щодо вивезення українського зерна Чорним морем. Справді можна констатувати, що путіна обманули, але зробив це один з його найближчих соратників.

Протягом широкомасштабного вторгнення в Україну путін робив акцент на трьох шантажах, втім усі спроби провалюються одна за одною. Про це в ефірі 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман.

Провальний шантаж путіна
Першим шантажем були ядерні погрози кривавого диктатора. Ще від березня росія постійно погрожувала застосуванням ядерної зброї. Він був зупинений, коли Велика Британія та США відповіли, що одразу ж завдадуть удар у відповідь по росії, якщо вона застосує ядерну зброю проти України. Фактично, так закінчився ядерний шантаж, – пригадав політтехнолог.

Другий російський шантаж – зерновий. На думку експерта, цим шантажем росіяни обманули один одного. Мовляв, ця домовленість здивувала фактично одразу.

“Чому? Адже росія за нею нічого не отримувала – вона просто нам дозволила вивозити зерно, заробляти гроші, використовувати порти. А що росія отримала з цього? Нічого”, – заявив Михайло Шейтельман.

Він вважає, що путіна зерновою угодою по-справжньому обманули, а сєргєй лавров, не приходячи до тями, пообіцяв лідеру кремля, що з росії за це знімуть санкції.

“Путін ж відверто сам зізнавався в інтерв’ю, що за зерно він хоче зняття санкцій з мельниченка, який є найбільшим виробником добрив у росії. Хоча прямо прізвища не називав, але натякав” – розповів політтехнолог.

Тож він переконаний, що в цій ситуації путіна справді обманули. Втім, зробив це лавров – він запевнив, що “за все домовився”, але насправді це не було так.

До слова, щодо третього шантажу – тут мовиться про шантаж щодо Запорізької атомної електростанції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*