Те, що почалося – не описати словами, стає тільки rірше. З самого ранку на Луганщині розпочалися найважчі дні за всі вісім років війни”, – Гайдай

Те, що зараз відбувається в Луганській області можна охарактеризувати, як найважчий час за усі вісім років війни.

Зараз для Луганської області найважчий час за вісім років війни, росіяни наступають у Луганській області за всіма напрямками одночасно, стягнули шалену кількість бійців і техніки.

Про це повідомив голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай у телеграмі, зауваживши, що наступ відбувається за всіма напрямками.

“СТАЄ ТІЛЬКИ ГІРШЕ. ТЕ, ЩО РОБЛЯТЬ РАШИСТИ, – ЦЕ ВАЖКО ОПИСАТИ СЛОВАМИ. ОРКИ ВБИВАЮТЬ НАШІ МІСТА, ТРОЩАТЬ УСЕ НАВКОЛО. СЄВЄРОДОНЕЦЬК – ЛЕДЬ ЖИВИЙ. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАКИДАЛИ АВІАБОМБАМИ. РОСІЯНИ НАСТУПАЮТЬ НА ЛУГАНЩИНІ НА ВСІХ НАПРЯМКАХ ОДНОЧАСНО. АТАКУЮТЬ СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ НАПРЯМОК, У ГІРСЬКІЙ ГРОМАДІ З БОКУ ЗОЛОТОГО ТА КАТЕРИНІВКИ, БІЛЯ ПОПАСНОЇ З БОКУ КОМИШУВАХИ, Й НАШУ ЛУГАНСЬКУ ЧОРНОБАЇВКУ – БІЛОГОРІВКУ”, – НАПИСАВ ГАЙДАЙ.

За його словами, траса Лисичанськ-Бахмут повністю прострілюється, і там уже “працюють” ворожі ДРГ.

“СИТУАЦІЯ НА МЕЖІ КРИТИЧНОЇ. РАШИСТИ СТЯГНУЛИ В НАШУ ОБЛАСТЬ ШАЛЕНУ КІЛЬКІСТЬ БІЙЦІВ І ТЕХНІКИ. НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ ОРКИ ТРИМАЮТЬ НАПОГОТОВІ ВЕРТОЛЬОТИ ТА ВАЖКУ ЗБРОЮ. ВІЛЬНА ЛУГАНЩИНА ЗАРАЗ, ЯК МАРІУПОЛЬ. МИ ФОРПОСТ, ЯКИЙ СТРИМУЄ НАВАЛУ І ТОЧНО СТРИМАЄ”, – ЗАЯВИВ ГОЛОВА ОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*