Том Купер: поставки артилерії від НАТО стають дедалі відчутнішими, наступ російських військ зупинився

Кількість артилерійських ракетних систем HIMARS на фронті в Україні побільшала до дев’яти. Крім того, вочевидь, українська армія отримала перші кілька одиниць РСЗВ М270 MLRS.

Таким чином, постачання артилерії від НАТО стає все більш відчутним. Про це 8 липня в своєму блозі пише австрійський військовий аналітик та експерт із застосування бойової авіації Томас Купер.

Зокрема, він зазначив, що пропагандисти Москви заявляють про знищення чотирьох HIMARS “високоточними ракетами”, не надаючи суттєвих доказів, тоді як кількість цих установок на озброєнні ЗСУ зросла.

“Росіяни все більше скаржаться на посилення контрбатарейних ударів українців. Схоже, постачання артилерії від НАТО стає все більш відчутним”, – пише Купер.

Він також нагадав, що українські захисники зараз проходять навчання щодо використання озброєння НАТО типу Т-72М1.

“Крім того, що Дипломований Олух (президент РФ Володимир Путін. – Ред.) знову виступив на ТБ зі своїм (все більш неспритомним) лепетом про політику, історію, спорт і кулінарію, а ще про причини розв’язання війни в Україні та погрози повного її знищення, – новин не так багато”, – зазначив експерт.

За його словами, відсутність новин – це добрий знак, оскільки вперше за чотири місяці Кремль не заявив про нові просування. Купер також зазначив, що Путін починає йому нагадувати лівійського лідера Муаммара Каддафі в останні роки його життя.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*