Тіна Кароль подарувала квартиру 9-річному хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

Українська співачка Тіна Кароль придбала за власні кошти квартиру для родини 9-річного хлопчика Єгора, який навесні зворушив всю Україну своїм щоденником з описом життя в Маріуполі. Нове помешкання родини тепер дислокується на Івано-Франківщині в місті Бурштин.

Про горе дитини зірка разом з усіма дізналася з соціальних мереж. Сюжет про благодійний вчинок виконавиці опублікували на YouTube ТСН (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Тіна Кароль придбала квартиру для сім'ї автора щемливого щоденника

Після того, як мамі з дочкою та 9-річним сином вдалося вибратися з міста-героя, вони вирушили в столицю України, де на все літо волонтери підшукали їм безкоштовне житло. Проте з часом мама двох дітей, чий чоловік загинув від поранень у Маріуполі, почала шукати роботу, житло та школу для дітей, щоб повернутися до звичного життя.

Мама з дітьми кілька місяців жили в столиці

Утім, родина не могла собі дозволити квартиру в Києві, тому пошуки не допомагали, аж поки одного ранку з жінкою не зв’язався менеджер Тіни Кароль з новиною про те, що співачка хоче подарувати їм квартиру.

Співачка читала щоденник дитини на концертах
“Я шукала квартиру, у мене ледь не була істерика. Або ціни зависокі, або квартира не дуже. Я сиділа і думала, що вдома у мене в Маріуполі було все. Я тільки-но зробила ремонт. І тепер отак”, – йдеться в коментарі.

Зірка на своїх концертах за кордоном часто читала записи Єгора слухачам, а тому історія хлопчика дуже її зворушила. Сім’я підшукала житло в невеликому містечку на Прикарпатті, а виконавиця забезпечила дітей та маму меблями.

Команда артистки придбала меблі
Родина житиме в місті Бурштин

Наразі Єгор з сестрою готуються повернутися до навчання – в третій та дев’ятий клас, а вже за тиждень остаточно переїдуть на Франківщину.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*