Удар ЗСУ “по вишках Бойка” підтвердив знімок NASA: з’явилися подробиці

Супутник американського космічного агентства NASA зафіксував пожежу на місці захоплених окупантами в 2014 році бурових платформ для видобутку газу в Чорному морі. Це є ще одним підтвердженням удару ЗСУ по так званих вишках Бойка.

Відповідний знімок оприлюднив на своєму сайті блогер HI Sutton, який спеціалізується на підводних човнах і системах. “Україна атакувала нафтові платформи, контрольовані Росією”, – написав він.

“Вишки Бойка” розташовані на схід від острова Зміїний, неподалік від місць, де були потоплені російський ракетний крейсер “Москва” і буксир ВМФ РФ “Василь Бех”.

На фото видно червону точку від пожежі. Вона ідентифікована як одна платформа, що горіла на північ від платформи “Крим 1”.

Супутниковий знімок NASA
Нагадаємо, про ракетний удар ЗСУ по “вишках Бойка” стало відомо 20 червня. Цей інцидент підтвердила і незаконна “влада” захопленого Росією Криму.
Згодом з’явилися дані, що удар припав на платформу “Тавріда”. Там розміщувався озброєний російський гарнізон, система РЕБ і, ймовірно, було розгорнуто ППО.

Заявляється, що атака дуже ускладнить росіянам видобуток українського газу в Чорному морі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*