Український десантник збив дев’ять ворожих БПЛА та розповів про полювання на “очі ворога”. Відео

Український десантник, молодший сержант 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, який збив уже дев’ять ворожих розвідувальних безпілотників, розповів про полювання на “очі ворога”. Він є одним із найбільш результативних зенітників у рядах ЗСУ.

Про це військовий, ім’я та позивний якого не називають у цілях безпеки, розповів у сюжеті, опублікованому в Facebook командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Він пояснив, що безпілотники вели корегування артилерійського вогню в режимі онлайн по українських позиціях, після їх знищення окупанти залишалися “без очей” і припиняли обстріл (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Найбільш результативний зенітник у рядах ЗСУ розповів про знищення ворожих БПЛА

Військовий, якого називають мисливцем за російськими БПЛА, є оператором ПЗРК “Starstreak”, який назавжди “приземляє ворожих пташок”, перетворюючи дороге обладнання на металобрухт. Навчання управлінню протиракетним комплексом десантник пройшов за кордоном і пояснює, що 70% його роботи – виявити ворожий безпілотник, який є малопомітним, решта – справа техніки.

Військовий назавжди "приземляє ворожих пташок" за допомогою ПЗРК "Starstreak"
“ДШВ – це спосіб життя. Потрібно цим жити і віддавати себе цій справі. Якщо ти обираєш цей шлях, то це вже назавжди”, – поділився зенітник.
Український зенітник збив уже дев'ять ворожих безпілотників

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*