Українські захисники звільнили вже понад 1000 населених пунктів, — Зеленський

Збройні сили України продовжують виганяти російські окупаційні війська з нашої землі. Станом на суботу, 2 липня, наші захисники вже звільнили понад 1000 населених пунктів.

Про це повідомив під час традиційного вечірнього звернення президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що від бойових дій після 24 лютого постраждала територія 10 областей.

“За цей час вдалося звільнити 1027 міст і селищ, ще 2610 поки перебувають під російською окупацією. І більшість з них потребують відбудови, сотні з них – російська армія повністю зруйнувала, їх фактично треба будувати заново”, – сказав глава держави.

Крім того, за словами президента, десятки міст в інших областях України зазнали ракетних ударів. Внаслідок цього сотні підприємств були знищені, серед них є і складні, дуже небезпечні виробництва – це хімія, це металургія.

Зеленський також розповів, що 4 липня у швейцарському місті Лугано стартує масштабна міжнародна конференція, присвячена повоєнній відбудові України. Представники нашої держави представлять на ній національний погляд на відбудові країни.

“Звичайно, ми вже почали своїми силами відновлювати нормальне життя у звільнених громадах, територіях. Але реалізувати такий масштабний проект по всій країні, дати нові стандарти безпеки, нову якість життя можна тільки залучивши міжнародні можливості”, – сказав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*