Українські захисники підірвали ворожу понтонну переправу. Відео “феєрверка”

Російські окупанти вкотре намагалися форсувати річку в Луганській області. Проте Збройні сили України знищили понтонну переправу загарбників.

ЗСУ руйнують плани ворога з перекидання техніки на одному з тих же місць не вперше. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На місці, де українські військовослужбовці мінували понтонну переправу, розкидана велика кількість утилізованої військової техніки росіян. На кадрах показано, як бійці ЗСУ встановлюють на понтоні вибухівку, а потім ворожа конструкція злітає у повітря.

“Ми не знаємо, про що думали окупанти, коли прокладали понтонний міст для форсування річки на Луганщині. Адже навколо того місця більш ніж достатньо недобрих знаків у вигляді спаленої російської техніки. Ми не знаємо, на що сподівався противник в той момент, коли під його носом, серед ночі, воїни ССпО України мінували понтон. Але, ми точно знаємо, які емоції були в наших воїнів, коли вони відправили в повітря чергову ворожу переправу”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

ЗСУ знищили ще одну понтонну переправу росіян
Російська понтонна переправа злетіла у повітря

Нагадаємо, наприкінці травня українські воїни знищили переправу російських окупантів, за допомогою якої вони намагалися форсувати Сіверський Донець. По понтонному мосту рашисти спробували переправити близько 10 одиниць бронетехніки.

Зазначимо, що на 113-ту добу війни російські війська намагаються штурмувати населені пункти на Слов’янському та Бахмутському напрямках. Окупанти цинічно обстрілюють цивільну інфраструктуру міст та сіл, а подекуди змушені перегрупуватися та поповнювати запаси техніки через значні втрати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*