Українські партизани відкрили полювання на зрадників та “кошмарять” російських окупантів: нові подробиці

Російські загарбники насилу утримують контроль над тимчасово окупованими територіями. Найважче їм зараз у Запорізькій та Херсонській областях. Тут розгорнулося справжній рух опору – партизани відкрили полювання на зрадників України. Про унікальну ситуацію пишуть навіть світові ЗМІ.

Про те, як українці дають відсіч, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Центром опору несподівано для багатьох стали Херсон та Мелітополь. У цих українських містах, котрі швидко (на жаль) перейшли під контроль російських окупантів, останнім зараз дуже неспокійно.

“Опір українців показав, що розслаблятися загарбникам рано, а встановлення “влади” не пройде гладко”, – вважає співрозмовник OBOZREVATEL у розвідці.

На його думку, з кожним днем рух опору набирає обертів: “Розраховувати на протилежне було безглуздо. Зараз події будуть йти щораз більше. Кожен колаборант повинен знати, що відповість за зраду”.

Російські військові справді не розраховували на такий поворот: те, що в окупованих містах день у день з’являється українська символіка і вмикають патріотичну музику, виявилося квіточками. Нині партизани перейшли до радикальніших дій.

У тимчасово окупованих містах малюють українську символіку

Диверсія як “привіт” зрадникам

Зважаючи на все, зараз головною мішенню українського опору виявилися зрадники України. Справді, ті, хто почав співпрацювати з окупаційною “владою”, сподіваючись урвати свій шматок, стали об’єктами полювання.

Вранці 24 червня у тимчасово окупованому Херсоні у мікрорайоні ХБК вибухнуло авто з боєприпасами, усередині якого перебував окупаційний “глава управління сім’ї, молоді та спорту ВДА Херсонської області” Дмитро Савлученко. Колаборанта було ліквідовано.

сть) було підірвано автомобіль колишнього “слуги народу” Олексія Ковальова. Це підтвердив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

Народний депутат відразу після повномасштабного вторгнення армії РФ заявив, що “Росія тут назавжди”, за що і поплатився.

І незважаючи на те, що Ковальов вижив, тепер йому доведеться озиратися.

Того ж дня (22 червня) спрацював фугасний снаряд і по шляху проходження машини “гауляйтера” Чорнобаївки. Юрій Турулєв отримав множинні осколкові поранення.

18 червня тимчасово пощастило вижити ще одному колаборантові – “начальнику управління служби виконання покарань у Херсонській області” Євгену Соболєву.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*