У боях за Україну загинули троє воїнів із Буковини. Фото Героїв

29 травня у Чернівецькій області попрощалися з трьома Героями, які віддали життя за Україну. Уродженці Буковини захищали рідну землю від російського агресора від початку широкомасштабного вторгнення Росії.

Полеглих у бою воїнів поховали у їхніх рідних селах у різних куточках Чернівецької області. Про це сповіщає Чернівецький обласний ТЦК та СП.

Серед полеглих у бою за волю й незалежність України буковинців – старший сержант Олег Холявчук, який захищав рідну землю у складі 43-ї окремої артилерійської бригади. Уродженець села Іванівці Дністровського району Чернівецької області загинув під час виконання бойового завдання на фронтах російсько-української війни. У нього залишилася дружина та маленький син.

Олег Холявчук

Попрощалися на Буковині сьогодні і з головним сержантом Юрієм Нестерюком з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Військовий родом із села Багна, що у Вижницькій громаді. Народився 1969 року. з 2014 року воював в АТО. Служив за контрактом.

Воїн загинув у бою з рашистами 24 травня. “Добрий, щирий, без краплиночки фальші… Справжній!” – цитують спогади знайомих воїна місцеві ЗМІ.

Юрій Нестерюк

Із солдатом Петром Шкутою, воїном 104-ї окремої автомобільної бригади, рідні, близькі та земляки прощаються 29 травня у його рідному селі Василівка.

“22 травня внаслідок артилерійського обстрілу в місті Сєвєродонецьк Петро Шкута отримав тяжкі поранення. Бойові побратими доставили воїна до шпиталю в місті Дніпро, де він мужньо боровся за життя. 27 травня вірний син української землі відійшов у вічність. Йому було лише 35”, – йдеться у повідомленні одного з місцевих інформаційних видань.

У військового залишилася дружина та дві доньки.

Напередодні Буковина прощалася ще з двома своїми воїнами-захисниками: старшим солдатом Максимом Федорюком із Чернівців та солдатом Андрієм Боднарюком із села Ломачинці Дністрянського району Чернівецької області.

Максим Федорюк та Андрій Бондарюк

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*