У боях із окупантами на Донбасі загинув активіст Павло Добротворський

У боях за Україну на Донбасі загинув співзасновник ГО “Поклик Яру”, організатор смолоскипної ходи Павло Добротворський. Боєць служив у Силах спеціальних операцій під позивним “Історик”.

Про це у Facebook повідомила кураторка інформаційно-виставкового центру “Музей Майдану” Ольга Савенок. Вона назвала загиблого Героя прикладом, вартим наслідування та тим, хто навіки оселився у наших серцях, думках, діях.

“Павло Добротворський, ми обов’язково переможемо агресора та помстимося за тебе, та кожного загиблого українця”, – запевнила Савенок.

У боях за Україну на Донбасі загинув Павло Добротворський
Савенок повідомила про смерть Добротворського

Добротворський народився на Черкащині. Вищу освіту отримав у Києві в Національному педагогічному університеті ім.М.Драгоманова. Два роки тому він створив з однодумцями ГО “Поклик Яру”, де взявся готувати молодь, як історик, як професійний педагог, як воїн. За два роки вишколу молоді в організації він зрозумів, наскільки потужним рушієм перетворень у країні стане відповідальне нове покоління.

Добротворський був засновников ГО "Поклик Яру"

Коли Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого, Добротворський разом із чотирма товаришами пішов до війська.

“Війна – це здебільшого очікування. Очікування дає великий привілей, якого не вистачало в мирному житті – час на роздуми. Час подумати за минуле і помріяти про щасливе майбутнє після перемоги”, – написав Герой за кілька днів до загибелі.

Боєць служив у Силах спеціальних операцій під позивним "Історик"

Як пише “Вечірній Київ“, Добротворський мріяв і робив максимально все для того, аби з’явилась відповідальна молода генерація українців і країна повернулась до себе самої, справжньої.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*