У КНДР заявили, що Україна не може говорити про суверенітет, і висунули звинувачення

У Північній Кореї заявили, що Україна нібито “не має права” порушувати питання суверенітету після того, як надала допомогу США, включно з обмеженнями щодо збройових програм Пхеньяна. У КНДР стверджують, що політика Америки “ворожа, несправедлива” та спрямована проти їхньої країни.

Відповідну заяву зробило міністерство закордонних справ Північної Кореї, повідомляє Reuters. Раніше Пхеньян визнав “незалежність” псевдореспублік “ДНР” та “ЛНР”, а Київ у відповідь розірвав із ним дипломатичні відносини.

Офіційні представники ізольованої країни виступили на захист свого рішення. У МЗС зазначили, що Україна сприяла санкціям Сполучених Штатів Америки.

Північна Корея заявляє, що її ядерна й ракетна програми є нібито засобами самооборони, а Вашингтон проводить “ворожу політику” шляхом запровадження міжнародних санкцій і проведення військових навчань із Південною Кореєю.

Підтримка такої політики Україною, за словами уряду КНДР, це “акт, якому серйозно не вистачає чесності та справедливості у відносинах між народами”.

Ми будемо й надалі зміцнювати і розвивати дружбу та співпрацю з усіма країнами, які поважають наш суверенітет і ставляться до нас прихильно, на основі принципів суверенної рівності, невтручання у внутрішні справи та взаємної поваги”, – цинічно заявили в Північній Кореї.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*