У Курській області РФ заявили про нову атаку і звинуватили Україну: нібито спалахнула пожежа

У прикордонних регіонах країни-агресора Росії знову розповідають про нібито атаки з боку України. Цього разу влада Курської області придумала, що селище Теткіне опинилося під мінометним обстрілом.

За традицією в якості “підтвердження” в РФ опублікували фото розбитих вікон та дірявого паркану. Про обстріл у Telegram розповів губернатор Курської області РФ Роман Старовойт (Щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Він стверджує, що селище Теткіне нібито було обстріляне. Також Старовойт написав, що у населеному пункті нібито зафіксовано загоряння.

Курський губернатор вигадав, що під час ранкового мінометного обстрілу селища Теткіне було зафіксовано понад 20 прильотів.

Старовойт додав, що в селищі є незначні пошкодження кількох будинків і опублікував в якості “підтвердження” своїх слів фото розбитого вікна.

У Курській області знову заявили про обстріли
У РФ опублікували фото розбитого вікна як підтвердження обстрілів
Нагадаємо, російські чиновники стверджують, що у Курській та Брянській областях на початку липня нібито знову були “обстріли”. Прокремлівська пропаганда традиційно звинуватила у цьому “українських націоналістів”.
За легендою губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова було атаковано будівлю бібліотеки. Він стверджує, що на бібліотеку нібито було скинуто саморобний вибуховий пристрій.
Нагадаємо, жителі Бєлгородської області вигадали, як отримати власну вигоду з пропагандистських легенд, які розповідають місцева влада про нібито обстріли з боку України. Тепер люди почали самі бити вікна та плитку у будинках, щоб отримати грошову компенсацію.

Раніше повідомлялося, що в ніч проти 10 липня російські війська запустили п’ять ракет з Бєлгорода в напрямку Харкова. Проте три з них, ймовірно, впали у Червоному Хуторі Білгородської області, потрапивши до складу боєприпасів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*