У Маріуполі внаслідок підриву російського катера “Акула” загинули троє моряків

В акваторії Маріуполя 30 червня на міні підірвався російський десантний катер “Акула”. Разом з черговою “бойовою одиницею” новий підводний флот РФ поповнили троє російських окупантів.

Втрат ворог зазнав і на суші: напередодні у Маріуполі згорів склад російських окупантів, де вони зберігали награбоване в українців майно. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Нарешті отримали підтвердження, що дійсно 30 червня в акваторії Маріуполя підірвався на міні російський десантний катер проєкту 1176 “Акула” чорноморського флоту Д-106. Три моряки вже співають разом з Кобзоном пісні для риб”, – сповістив про загибель трьох моряків російського флоту Андрющенко.

Він також повідомив, що у мікрорайоні Східний у Маріуполі напередодні, 2 липня, “випадково” згорів склад СТО, де загарбники, зокрема, зберігали награбоване у маріупольців майно.

“На Східному на Лівобережжі окупанти-мародери влаштували мінісеріал награбованого в складі СТО. Вчора близько 17:00 награбоване разом зі складом раптом спалахнуло. МНСники прилетіли рятувати “власне” майно, але не встигли. Черговий маріупольський недопалок відплатив грабіжникам. Маріуполь не приймає окупацію і починає відплату навіть в тилу окупантів. Відплата поруч!” – зазначив радник мера Маріуполя.

Нагадаємо, в Маріуполі окупанти відрапортували про покращення життя у місті, але питна вода є лише в 1% будинків. До того ж загарбники жодним чином не готують місто до опалювального сезону. Як зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, місто і взимку буде без газу, 100 тис. населення стали безхатьками.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*