У Маріуполі підлітки зняли прапор Росії: окупанти влаштували істерику

Підліток-українець, який перебував в окупованому Росією Маріуполі, разом зі своїми друзями зняв встановлений ворогами прапор РФ. Хлопчик викинув триколор, вказавши цій ганчірці на її місце. Після цього пропагандисти почали погрожувати дитині.

Свій сміливий вчинок Тимофій зняв на камеру. Роликом 19 червня поділився в Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).

Герой ролика Тимофій. Він перебуває в безпеці

Зазначимо, що хлопчик емоцій не приховував і щедро матюкався. “Побачили ось це – х**ню ось таку, саме ганчірку для підлоги – у нас у місті. І вирішили: на*** вона нам тут потрібна”, – розповів він.

Далі підліток показав, як кидає триколор із висоти (ймовірно, всередину однієї з будівель, пошкоджених обстрілами).

Наприкінці він перейшов на державну мову (до цього говорив російською) і сказав: “Окуповані території – це Україна! Не забувайте це“.

Політ російської ганчірки
Зазначимо, що російські пропагандисти не залишили цей інцидент поза увагою. Вони обізвали українця й назвали його вчинок знущанням над прапором.
“Ми не кровожерливі та робимо знижку на вік”, – написав один із прокремлівських інформаційних ресурсів. Після таких слів автор повідомлення закликав знайти хлопчика та влаштувати йому “кілька уроків денацифікації, а також крою та шиття” прапора РФ.
Андрющенко уточнив: Тимофій із відео є відомим у Маріуполі скейтером. Неповнолітній у безпеці й уже не в місті.

Обережно, нецензурна лексика!

Повідомлення радника маріупольського міського голови.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*