У МВС показали ще одного конкурента пса Патрона. Фото

У Міністерстві внутрішніх справ України показали “конкурента” улюбленця мільйонів – пса Патрона. Цей пес породи німецька вівчарка заскочив в окоп до бійців Національної гвардії на Київщині, коли у пристоличному регіоні точилися бої – і залишився захищати Україну разом із нацгвардійцями.

Українські воїни назвали його Фаустом – на честь німецького ручного протитанкового гранатомета “Panzerfaust”. Фото пухнастого захисника опублікували в Telegram-каналі МВС.

Боєць НГУ "Ігнат" із чотирилапим другом Фаустом

У МВС розповіли, що чотирилапого друга та помічника, німецьку вівчарку, яка налякана шукала прихистку посеред обстрілів та бомбардувань, наразі прихистив боєць Національної гвардії України з позивним “Ігнат”. Він нині продовжує захищати Україну.

“Це було наприкінці березня, коли я разом зі своїми побратимами виконував бойові завдання із захисту Батьківщини на Київщині. До нас під час обстрілів пригнув в окоп пес, він був дуже наляканий. Після того песик постійно з нами, навіть коли я йду на позицію, Фауст біля мене, чи коли пересуваємося на бронетехніці – він також зверху з усіма”, – розповідає “Ігнат”.

У МВС уточнили, що вівчарку назвали на честь німецького ручного протитанкового гранатомета “Panzerfaust”.

Зараз Фауст допомагає воїнам: тихенько сидить, спостерігає і коли бачить чужого – одразу подає сигнал.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*