У Мелітополі прогримів вибух, після якого почалася стрілянина – ЗМІ

18 травня жителі Мелітополя почули сильний вибух. Після нього у місті розпочалася стрілянина.

Вогонь вівся в районі “комендатури” російських окупантів, де рашисти чекали на якогось високопоставленого гостя. Про це пише мелітопольське видання “Ріа Мелітополь”.

“Близько години тому в центрі Мелітополя прогримів вибух, який чули практично у всіх районах. За свідченням місцевих жителів у будинках ледь не повилітали шибки, а стіни будівель вібрували”, – повідомляє видання.

За даними журналістів, біля так званої “комендатури” російських окупантів було підірвано гранату. Одразу після вибуху в районі вулиці Шмідта розпочалася стрілянина.

“За годину до цієї метушні будівля комендатури була оточена. Там нібито чекали на якогось високопоставленого гостя. Ймовірно, на території міста знову працювала українська диверсійна група”, – пишуть журналісти.

Також вони повідомляють, що за непідтвердженою наразі інформацією сьогодні було підірвано залізницю в районі Мелітополя. Про це у соцмережах 18 травня почали писати місцеві жителі.

“Слід зазначити, що російські фашисти не можуть почуватися спокійно в нашому місті. Партизани систематично знищують окупантів та здійснюють диверсії на військових об’єктах”, – наголосили місцеві журналісти.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що у Мелітополі “партизани” ліквідували двох окупантів високого рангу. Про це стало відомо 17 травня. Окупанти та колаборанти намагаються всіляко приховати інформацію про це. Але люди бачили, як вони поспіхом вивозили два трупи з місця вірогідного вбивства.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*