У мережі повідомили про підрив авто колаборанта Сальдо: він спростував. Відео

У Херсоні повідомили про підрив службового автомобіля місцевого гауляйтера – зрадника Володимира Сальдо. Він разом з охоронцями нібито перебував в авто під час вибуху.

Повідомляється також, що колаборантів начебто везуть до реанімації. Про це написав народний депутат 8 скликання та військовослужбовець ЗСУ Андрій Немировський.

“За непідтвердженими поки що данними, в окупованому Херсоні біля будівлі обладміністрації підірвано службовий автомобіль колаборанта “Сосальдо”, він і його охоронці в момент вибухів перебували в ньому, їх везуть швидкі в реанімацію. Слава українським партизанам!” – написав Немировський.

Андрій Немировський повідомив про начебто підірваний автомобіль "мера" окупованого Херсона Володимира Сальдо

На жаль, інформація про те, що зрадник поплатився за зраду, не підтвердилася. Її спростував сам Сальдо.

Він заявив, що повідомлення про те, що його везуть до реанімації, не відповідають дійсності, і що він “зараз займається зовсім іншим”.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року РФ “призначила” колишнього мера Херсона Володимира Сальдо “головним” в області. Він з 2002-го по 2012 рік керував містом, а пізніше став нардепом Верховної Ради від Партії регіонів. Із початку вторгнення Росії на територію України зрадник підтримував дії Кремля.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*