У мережі показали роботу реактивної системи залпового вогню “Буревій”: б’є по окупантах

З’явилося відеопідтвердження використання Збройними силами України РСЗВ “Буревій”. Це новітня українська реактивна система залпового вогню, яка почала виготовлятись лише в грудні 2021 року.

Відео використання РСЗВ “Буревій” у бойових умовах виклали у мережі. На ньому видно, як українські військові посеред соняшникового поля заряджають і здійснюють залп з реактивної установки (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Українська РСЗВ "Буревій" працює по ворогу
Українська РСЗВ "Буревій" працює по ворогу
Українська РСЗВ "Буревій" працює по ворогу
РСЗВ “Буревій” – це реактивна система залпового вогню калібром 220-мм. Розроблена ДП “Шепетівський ремонтний завод” для заміни радянського БМ-27 “Ураган”. Базується на шасі Tatra T815-7. Максимальна швидкість по шосе становить понад 100 км/год. Має броньовану кабіну, обладнану місцями для кріплення радіостанцій та особистої зброї.

Калібр РСЗВ “Буревій” 220-мм та може використовувати всі наявні реактивні снаряди для РСЗВ “Ураган” з дальністю ураження до 35 км, а також нові українські боєприпаси “Тайфун-2” зі збільшеною дальністю знищення цілей до 65 км.

Система оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Це дозволяє включити “Буревій” у єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки, наприклад БПЛА, у режимі он-лайн передається на засоби ураження. Така синхронізація значно скорочує час від виявлення цілей до їх знищення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*