У Польщі оголосили збір грошей на “Байрактар” для України

У Польщі слідом за Литвою вирішили провести збір коштів на придбання ударного безпілотника “Байрактар” для української армії. Він триватиме 30 днів.

Поляки мають намір зібрати 4,5 млн (понад 1 млн доларів). Ініціатором виступив журналіст Славомир Сераковський, подробиці він розповів на своїй сторінці у Facebook. Збір стартував у вівторок, 28 червня, вже вдалося зібрати майже 350 тисяч злотих.

Вже зібрано близько 350 тисяч злотих
Журналіст розповів, що надихнувся литовцями, які за 3,5 дні пожертвували 5 мільйонів євро на придбання турецького БПЛА для ЗСУ. Тоді виробник безпілотників Baykar вирішив віддати його українським воїнам безплатно.
“Литовці зібрали гроші в найкоротші терміни, і компанія, яка їх виробляє, вирішила пожертвувати їх Україні та використати зібрані кошти для допомоги населенню. Пізніше те саме сталося і з наступними трьома зборами! Нам пора. “Байрактари” винятково ефективні у цій війні”, – написав Сераковський.

Збір коштів доступний за посиланням.

Скриншот повідомлення Славомира Сераковського у Facebook

Нагадаємо, що нещодавно українці в рамках проєкту “Народний байрактор” зібрали за три дні 600 млн грн, за які благодійний фонд мав придбати три ударні безпілотники Bayraktar TB2. Компанія Baykar і на цей раз повідомила, що передасть БПЛА безкоштовно.

Зібрані кошти компанія попросила направити на допомогу українському народові.

Варто зазначити, що турецький безпілотник “Байрактар” уже встиг стати народним в Україні. Першого тижня повномасштабного військового вторгнення Росії українці навіть присвятили йому однойменну пісню.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*