У Росії видали фейк про “секретні експерименти” над військовими в Україні: у мережі відреагували

У Росії видали черговий фейк про “секретні експерименти” на українських військовослужбовцях в “американських біолабораторіях”. На думку віце-спікерів Держдуми та Ради федерацій, результатом цих “експериментів ” стало “перетворення українських воїнів на “найжорстокіших чудовиськ”.

Всю цю маячню у статті під назвою “Посмотрели в глаза чудовищ” опублікували російські пропагандисти з видання “Коммерсантъ”. Українці висміюють чергову дурість, яку на весь світ демонструють російські посадовці.

У Росії продовжують вигадувати казки про “американські біолабораторії” в Україні. Цього разу в Держдумі РФ видали фейк про “секретні експерименти” з перетворення українських військовослужбовців на “найжорстокіших чудовиськ”. Ця маячня на повному серйозі обговорювалася в Раді федерації в понеділок, 18 липня.

Авторами фейку стали співголови “парламентської комісії з розслідування діяльності американських біолабораторій на території України” віце-спікери Ради федерації та Держдуми Костянтин Косачов та Ірина Ярова.

Так, Косачов заявив, що окупанти нібито взяли кров у полонених українських воїнів і “виявили”, що “за цілою низкою захворювань, у тому числі атипових для території України, вміст відповідних речовин у рази перевищує допустимі норми”.

На думку високопоставленого фейкомета, це означає, що “над ними ставилися досліди і на території України проводилися експерименти зі вкрай небезпечних захворювань, які за певних обставин могли поширюватися у військових цілях”.

А Ярова розвинула тему та розповіла, що в крові українських військовослужбовців “виявлено сліди наркотиків та дуже високі титри з гепатиту А” та “лихоманка Західного Нілу”.

“І ми бачимо: та жорстокість і звірства, з якими поводяться військовослужбовці України, ті злочини, які вони скоюють щодо мирного населення, ті жахливі злочини, які вони скоюють щодо військовополонених, підтверджують, що все це єдина система управління та створення найжорстокішої машини по вбивству, що реалізовувалась під керівництвом Сполучених Штатів… І ті допінги, які їм як і раніше дають для того, щоб взагалі нейтралізувати останні сліди людської свідомості і перетворити їх на найжорстокіших і найстрашніших чудовиськ, теж це підтверджують”,— не змигнувши оком, видала Ярова.

При цьому абсурдність заяв російських політиків визнають навіть російські генетики. Наприклад, кандидат біологічних наук, генетик Кирило Волков назвав заяви російських парламентаріїв щодо “біологічних атак” з боку США “гіпертрофованими”.

Українці ж висміюють черговий фейк родом з РФ.

“Берсерк – люті воїни у скандинаво-німецькому світі, здатні бездумно руйнувати все на своєму шляху. Початкове значення слова – “перевертень”, “людина-ведмідь”. В українському фольклорі відомий як берсерко – запорізький козак, який голіруч виходив протидіяти озброєному противнику”, – підписав скрин статті “Комерсанта” адвокат Андрій Тарасов із Києва.

Українці знущаються з чергового фейку РФ

“Та розкажіть їм хто-небудь про характерників)) Ці біолабораторії ще з часів Війська Запорізького”, “Пам’ятаю книжку з дитинства “Чарівні казки” про “песоголових”. Напевно зараз їх роблять у лабораторіях із солдатів ЗСУ для наступу на орків. За участь у таких експериментах хороша президентська надбавка”, – пишуть українці, додаючи, що як “бонус” кожен учасник “секретного експерименту” отримує книгу “Майн кампф” – і добровольці читають її вечорами, сидячи біля багаття з книг Достоєвського, Пушкіна та підручників російської мови.

Коментарі українців

“Цікаво послухати засідання, крутіше за будь-який стендап, напевно”, “Найцікавіше, що читачі вірять) писати можна все, що завгодно, але коли це марення знаходить своїх фанатів – це реально страшно) Голівуд любить фільми про зомбі знімати, а тут і вигадувати нічого не треба, щоденне життя за поребриком вже готовий сценарій, і акторів прямо на вулицях ловити можна”, – пишуть люди.

Коментарі українців

У Twitter “Коммерсанта” ж підписники цікавляться, чи не соромно “журналістам” розміщувати такі “новини”, а також тим, де вони “беруть важкі наркотики”.

У черговий фейк не повірили навіть підписники "Комерсанта"

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*