У Росії заговорили про ризик прямого зіткнення зі США через постачання Україні HIMARS

У Росії занепокоєні після заяви про те, що США передадуть Україні високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS. Так, у Міністерстві закордонних справ РФ видали, що це підвищує ризик прямого зіткнення з американцями.

Відповідною заявою заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова поділилися пропагандистські ресурси. Він злякався, що Сполучені Штати намагаються завдати Росії стратегічної поразки.

“Будь-які постачання озброєнь, які тривають, ідуть по висхідній, збільшують ризики прямого зіткнення РФ і США”, – заявив він.

За словами Рябкова, США багато років “не намагалися зробити нічого” для завершення війни в Україні. Після початку повномасштабної агресії РФ, як запевняє дипломат країни, яка розгорнула жорстоку війну на чужій території, у США “відбувся просто злам залишків відповідального здорового підходу до ситуації”.

Нагадаємо, про постачання HIMARS стало відомо 1 червня. Установки мають бути включені до 11 пакета оборонної допомоги Україні. Офіційні особи заявили, що HIMARS буде обладнано боєприпасами, які дозволять Україні запускати ракети приблизно на 80 км.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*