У Росії зробили суперечливі заяви щодо переговорів з Україною

У верхівці РФ розділилися в думках щодо переговорів із Україною про завершення війни. Глава міністерства закордонних справ країни-агресора Сергій Лавров назвав їх безглуздими у нинішній ситуації.

Про це він заявив у коментарі пропагандистському виданню RT. Зі свого боку прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков стверджує, що Кремль “не закривав ці двері” для Києва, і не виключив можливості відновлення діалогу.

Так, Лаврова обурили заяви західних політиків про те, що Україна має перемогти на полі бою і не йти на діалог із РФ. Тож російський міністр наполягає на неможливості та безглуздості будь-яких переговорів на цей момент.

“Я вважаю, що все це, як кажуть, на користь бідних… І тому що не вийде, і тому що вони ніколи не зможуть сформулювати якісь речі, які заслуговують на серйозну увагу серйозних людей. Ми це вже зрозуміли”, – висловився глава МЗС РФ.

На його думку, західні країни від початку “утримують Київ від будь-яких конструктивних кроків, накачують зброєю”, а також нібито змушують використовувати його “все більш ризиковано”.

“Вони дуже хочуть зробити цю війну справжньою війною і зіткнути Росію з європейськими країнами. Американцям та англійцям це вигідно. Немає сумнівів, що Києву не дадуть вести переговори, доки таке рішення не ухвалять у США”, – висловив переконання Лавров.

Проте спікер глави РФ поспішив заявити, мовляв, ні диктатор Володимир Путін, ні міністр закордонних справ ніколи не говорили про те, що питання про переговори Москви та Києва закрите. За його словами, можливості для діалогу є.

“Ні президент, ні міністр ніколи не говорили про закриття дверей для переговорів”, – спробував виправдатися Пєсков.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*