У Росії поскаржилися, що не бачать готовності Заходу до поступок

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков видав, що Кремль не бачить готовності до поступок із боку Заходу. Крім того, він сказав, що планів щодо розмови лідера РФ і президента США Джо Байдена “жодних немає”.

Заяви рупора Кремля опублікували пропагандистські ресурси. Так, Пєсков заявив, що РФ не “бачить змін у позиції Європи і США на тлі холодів, що насуваються, і енергетичної кризи”.

Висловився Пєсков і про транзит до Калінінграда через Литву: “Напевно, механізми вирішення є. Цю проблему потрібно ставити в межах діалогу і пробувати вирішувати. Якщо ми натрапимо на стіну глухого нерозуміння, тоді це буде проблемою, яка вимагатиме інших заходів”.

Прокоментували у Кремлі і вступ Швеції та Фінляндії до НАТО. “Треба просто буде де-факто дивитися, які загрози можуть бути. Сам собою вступ до організації – це формальний крок. Що буде далі? Що буде з військовою інфраструктурою, військовими інструкторками, іноземними НАТОвськими базами і так далі. Ось у чому питання!” – зазначив Пєсков.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*