У Рівному попрощалися із братами, які героїчно загинули в один день на Донбасі. Фото

У Рівному попрощалися з двома українськими воїнами – рідними братами Олегом і Дмитром Зіберами. Обидва пішли захищати Україну на другий день після початку широкомасштабного вторгнення Росії.

Обидва загинули в один день під Новоселівкою на Донечині – у боях за Україну. Про це повідомили в “Суспільне Рівне”.

Дмитро та Олег Зібери

Рідні брати Зібери, 47-річний Олег та 39-річний Дмитро, добровольцями пішли захищати Україну на другий день після початку широкомасштабного вторгнення Росії в нашу державу. У військкоматі, куди прийшли брати, їх намагалися відмовити йти одразу обом: батьки їхні вже немолоді, та й у кожного брата – по двоє дітей.

“На другий день війни, як тільки ворог зайшов у нашу Україну, брати пішли до військкомату. Військовий комісар сказав “Ні, доглядайте за батьками”. Їх це не зупинило. Вони пішли до районного військкомату і записалися в ряди ЗСУ. Це було їхнє наполегливе бажання. Казали, що будуть просити, аби їх розвели по різних взводах, в разі якщо щось трапиться, щоб один залишився. Але так не вийшло”, — розповідає міський голова Рівного Олександр Третяк.

Брати захищати Україну в одному підрозділі. І загинули вони в один день – у бою під населеним пунктом Новоселівка на Донеччині 19 травня.

Брати Зібери служили в одному підрозділі і загинули в один день

Олег працював у ППФ “Експерт-Рівне”, у нього залишилися син Артем (15 років) та донька Марія (9 років). Дмитро був підприємцем, а останнім часом працював далекобійником. Без батька залишилися 17-річний Денис та 10-річна Діана.

“Олег Зібер – мій однокласник, сердечний і дуже щирий хлопака, списувалися впродовж останнього місяця часто…Найсвітліші спомини… Гітара, сердечні пісні, випускний…., а потім життя.. Дякую Тобі, мій дорогий друже, дякую за все!.. Із останньої травневої переписки: “Привіт, мої дорогі друзяки!! Як ви? Сам готовий зі свинцевою паляницею зустрічати ворога. Ви тримайтеся!!! З нами Бог, наша армія і правда!!!” – згадує однокласниця одного з братів на своїй сторінці у Facebook.

У Рівному також оголосили збір коштів для допомоги батькам Героїв, які в одну мить залишилися без своїх синів, а також осиротілим дітям воїнів.

“Просимо допомоги чотирьом дітям сиротам загиблих,по можливості,хто скільки зможе. Реквізити карти мами Зібер Людмила 4149-4993-9685-9405 Приватбанк“, – пише рівнянка Любов Поляновська.

Для родин захисників оголосили збір коштів

Полеглим Героям Олегу та Дмитру Зіберам рівняни віддали останню шану 28 травня: церемонія прощання відбулася у центрі Рівного, на площі Незалежності.

Рівне прощається зі своїми Героями
Рівне прощається зі своїми Героями
Рівне прощається зі своїми Героями

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*