У Сєвєродонецьку ЗСУ ліквідували трьох командирів роти кадировців. Фото

У місті Сєвєродонецьк Луганської області українські військові ліквідували трьох командирів роти 141-го спеціального моторизованого полку Росгвардії, який підпорядковується главі Чечні Рамзану Кадирову.

Про це повідомляє пресцентр Управління стратегічних комунікацій. Названо імена ліквідованих кадировців: Асвад Ідрісов, Гапур Дакалов і Алі Бетішев.

“У Сєвєродонецьку заблукали командири полку імені тіктокера Кадирова: командир другої роти спеціального полку капітан поліції Асвад Ідрісов; командир п’ятого взводу полку прапорщик Гапур Дакалов; заступник командира четвертого взводу полку старший сержант Алі Бетішев. Всі вони відгукнулися на зов Кобзона”, – йдеться у повідомленні.

Ліквідований кадирівець Асвад Ідрісов

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що після значних втрат у Київській області у березні найманці Рамзана Кадирова втекли з України та повернулися назад до Чечні.

Пізніше, в середині травня, глава Чечні Рамзан Кадиров похвалився відправкою 600 нових “добровольців” для участі у війні в Україні. Він повідомив, що серед них не лише представники силових структур Чечні та її мешканці, але також і “добровольці” з інших регіонів Росії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*