У Фінляндії у відповідь на погрози РФ нагадали, що 200 тис. росіян уже закопані в землі: у мережі відреагували

У Фінляндії висловили свою думку щодо погроз Росії стосовно вступу країни до Північноатлантичного альянсу. Там нагадали про радянсько-фінську війну 1939–1940 років, наголосивши, що тоді 200 тис. росіян уже було поховано у фінській землі.

Своє ставлення висловив нібито один із фінських генералів. Його відповідь у своєму Twitter опублікував адмірал ВМС США у відставці та колишній верховний головнокомандувач союзних військ у НАТО, доктор філософії Джеймс Ставрідіс.

“Запрошуємо вас приєднатися до 200 000 росіян, які вже перебувають у Фінляндії, закопані на кілька метрів у землю після вашої останньої спроби в 1939 році”, – процитував він попередження.

Скриншот посту американського адмірала у відставці

У мережі ж зазначили, що погрози РФ ні до чого, адже вторгнення путінського війська в Україну вже показало, на що здатна “2-га армія у світі”, яку тепер просто тролять.

Інші підкреслили, що потрібно знайти джерело цього фінського висловлювання, якщо воно було, інакше все більше скидається на слова самого адмірала зі США. Користувачі висловили переконання, що попри нападки росіян, фіни “не стали б так брутально хвалитися, оскільки для них ця війна – травма”.

Адмірал Джеймс Ставрідіс процитував нібито відповідь фінського генерала на погрози РФ щодо вступу в НАТО

Зазначимо, що раніше Ставрідіс написав статтю для Bloomberg, розповівши, “чому Україна може повчитися у Фінляндії” в протистоянні країні-агресорці РФ. Там американський адмірал також наводив коментарі генералів фінської армії, але без зазначення імен.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*