У Харкові під обстрілом окупантів загинув батько сімох дітей

У Харкові під час обстрілу загинув електромонтажник авіаційного інституту Олег Кузнєцов. У нього залишилися дружина, шестеро синів та одна маленька дочка.

Про трагедію для великої та дружної сім’ї розповів один із синів Олега Максим Кузнєцов виданню “Суспільне”. Він не відразу відчув, що трапилося лихо: батько після роботи любив ходити в ліс.

“Він грибник, любить збирати гриби, насолоджуватися природою. Того дня я знав, що він піде до Лісопарку, але коли батько перестав відповідати на дзвінки та не повернувся додому і через добу, я почав шукати його через соцмережі та поліцію”, – розповів хлопець.

Максим додав, що правоохоронці написали зразковий план, де може перебувати його батько з урахуванням того, як далеко він міг піти у хащі. Знайшли Олега недалеко від стежки, поряд на землі – місця, де видно невеликі вирви, схожі на такі, що могли утворитися від розриву боєприпасів.

“Дерева біля тіла мого батька були обламані, також від обстрілів. Причиною його загибелі, за словами експертів, була не розтяжка”, – зазначив молодик.

Епітафій.

На похороні, попри повагу та світлу пам’ять до Олега Кузнєцова, були присутні не більш як два десятки людей: із воєнного Харкова евакуювалося дуже багато мирних жителів. Провести батька сімейства в останню путь вдалося і не всім його дітям, разом із дружиною троє малолітніх дітей перебувають за кордоном.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*