Це зупинить Путіна! Удар із США – ніхто не чекав: фатальний день для Кремля. Байден доб’є – браво!

Старший радник Конгресу США Пол Массаро назвав три кроки до припинення російського тероризму, який ця держава застосовує до всього світу. На його думку, необхідно дати українській армії тактичні балістичні ракети ATACMS для перемоги над росіянами на полі бою, заборонити видачу віз росіянам, щоб захистити від них світ і припинити закупівлю російського газу, щоб унеможливити енергетичний шантаж РФ.

Про це Массаро написав у своєму Twitter. Він переконаний, що президент РФ Володимир Путін боїться війни з НАТО, і єдине, що його провокує на нові злочини – це демонстрація слабкості західного світу перед агресією РФ.

Старший радник Конгресу США Пол Массаро послідовно відстоює жорстку відповідь цивілізованого світу на агресію Росії проти України та західної цивілізації загалом. На його думку, ця відповідь мусить містити три першочергові кроки.

“ATACMS для України. Загальна заборона видачі віз громадянам Росії. Припинення всіх закупівель газу”, – перерахував першочергові кроки Массаро.

Сучасне західне озброєння допоможе Україні перемогти агресора на полі бою, у що, як постійно наголошує Массаро, ще кілька місяців не вірив ніхто, однак це стає реальністю. Припинення закупівель російського газу поставить хрест на спробах Москви влаштовувати енергетичний шантаж Європи. А відмова від видачі віз могла би змусити росіян нарешті задуматися над тим, що відбувається.

“Українці люблять свою країну і залишаються її захищати, хоча мають безвізовий режим з ЄС. Росіяни стверджують, що люблять свою країну, але вважають за краще не жити в ній і робити все, щоб не повернутися”, – констатує парадоксальну для світу ситуацію старший радник Конгресу.

Він переконаний, що погрози Кремля про початок ядерної війни – пустий звук, не вартий уваги.

“Путін постійно погрожує ядерною зброєю. Але він ніколи не буде використовувати ядерну зброю. Бо це означало б НАТО. Тому нам потрібно ігнорувати його пусті погрози і допомогти Україні виграти. Імовірність Другої світової війни 0%. Путін не хоче війни з НАТО. Відправити все в Україну. Путін вибачиться і піде”, – каже Массаро.

Тому постачаннями зброї України, припускає старший радник Конгресу, Третю світову війну Захід не спровокує.

“Єдине, що провокує Путіна – це слабкість”, – пише він у своєму Twitter.

“Дивно, як мало людей на найвищому рівні західної зовнішньої політики знають, як впоратися з простим хуліганом. Це тому, що вони не ходили до державної школи?” – додає Массаро.

Нагадаємо, старший радник Конгресу США закликав надати Україні ATACMS і танки після масового вбивства Росією українських полонених в Оленівці. На думку Массаро, варварство окупантів перейшло вже всі межі, агресії РФ необхідно покласти край.

Також повідомлялося, що у США заявили, що обидві партії Конгресу підтримують передачу Україні ракет великої дальності ATACMS.

Цей вид озброєння може вражати цілі на відстані до 300 км. Про це член Комітету Палати представників США у справах збройних сил Елісса Слоткін заявила під час брифінгу.

За словами членкині Комітету Палати представників США у справах збройних сил, і республіканці, і демократи у Конгресі Сполучених Штатів виступають за те, щоб надати Збройним силам України ракети ATACMS.

Слоткін пояснила, що Україна має потребу в такому озброєнні, оскільки високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS можуть вражати цілі на відстані близько 80 км. Водночас ATACMS дозволяє знищувати ворожі цілі на набагато більшій відстані.

Нагадаємо, що на Форумі безпеки в Аспені радник із національної безпеки США Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати не надаватимуть ATACMS Україні. Це пояснили тим, що ракети можуть бути використані для завдання ударів по території Росії, що, на думку американських чиновників, призведе до ще більшої ескалації війни.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*