“Ціль номер один для ураження”: генерал Марченко розповів, коли ЗСУ зможуть вдарити по Керченському мосту

Генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко заявив, що Керченський (Кримський) міст є ціллю номер один для наших захисників. По ньому завдадуть удару після того, як українські військові отримають обіцяну зброю.

Про це Марченко сказав в інтерв’ю “Крим. Реалії“. Вдаривши по мосту, ЗСУ зруйнують основний шлях підтягування резервів російських окупантів.

“Так, це сто відсотків. Це не є секретом ні для їхніх військових, ні для наших військових. Ні для їхніх цивільних, ні для наших цивільних. Це буде ціль номер один для ураження”, – сказав генерал.

Як тільки цей шлях буде перерізано, у Криму почнеться паніка, вважає Марченко.

“І повірте: ті, хто бігав у Сімферополі та Криму з російськими прапорами, вони швидко дістануть українські та бігатимуть з українськими. Ну, тому що, на жаль, населення там таке”, – додав військовий.

Нагадаємо, що переправу через Керченську протоку, яка сполучає Росію з тимчасово окупованим нею Кримом, ввели в експлуатацію 2019 року. Цей міст завдовжки майже 19 кілометрів, на його будівництво витратили близько 250 мільярдів рублів.’

Через Керченський міст РФ перекидає свої війська й техніку на територію Криму, а звідти – на південь України.

Нагадаємо: раніше радник очільника Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів заявив, що ЗСУ зруйнують Кримський міст, який поєднує півострів із Росією, як тільки буде така можливість. За його словами, для цього вже є зброя, але треба ближче підібратися до узбережжя Азовського моря.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*