“Часткова” кажете?”: мешканка Бурятії поскаржилася, що після указу Путіна воєнкоми хотіли мобілізувати її мepтвoгo брата

Інтернет видання .time.vichenews.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Часткова мобілізація в Росії почалася так активно, що призвати вирішили навіть “мертві душі”. Мешканка Бурятії поскаржилася в мережі, що з військкомату прийшли по її брата, який помер два роки тому і ніколи не служив у армії.

Поліграфологиня Наталія Семенова поділилася деталями на сторінці у Facebook. На підтвердження своїх слів вона показала фото покійного брата та його могили (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

“Вони спочатку не повірили, що він мертвий, але потім вибачилися. Як тепер вірити цим листівкам, що ніхто не підлягає мобілізації і що вона “часткова”? Якщо за мертвими приходять?” – написала жінка.

“З одного боку смішно – у них всі відомості застарілі, з іншого – Бурятія як завжди – попереду планети всієї – готові до постачання м’яса!” – обурилася росіянка.

У коментарях до її публікації інший громадянин Росії поділився, що до його знайомої з військкомату нібито взагалі прийшли по п’ятирічного сина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*