Шольц тобі “привіт”! Ви тільки послухайте до чого в Німеччині закликала ця рociянка ВІДЕО…

Росіянка, яка проживає в Німеччині, закликала главу РФ Володимира Путіна бомбити українців у Дрездені. Неадекватну жінку розлютив мітинг наших громадян у німецькому місті.

Відповідне відео на тлі акції українців вона виклала в TikTok, де підписана як Alena Dirksen. Кадри швидко поширилися в мережі (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

На ролику видно групу людей із прапорами України, які вийшли на вулиці Дрездена 10 жовтня, щоб привернути увагу суспільства до масованого ракетного удару, який влаштувала Росія.

Жінку обурила ініціатива, а не тероризм, до якого вдався кремлівський диктатор і його пособники.

“Володимире Володимировичу, їм сьогодні мало було. Ось, тут у нас в Дрездені теж можна один разок їб*нути гарненько”, – висловилася вона.

Особу росіянки встановили досить швидко, тому згодом та записала відеозвернення, у якому бідкалася на погрози, які отримує в Instagram. Вона зізналася, що тепер страждає й ресторан, яким вона володіє: люди масово ставлять йому низький рейтинг.

З огляду на соцмережі росіянки, вона родом із Таганрога Ростовської області РФ, але проживає в німецькому Мітвайді. У серпні 2022-го видання Freie Presse написало про неї статтю, зазначивши, що в цьому місті Альона Дірксен мешкає уже 20 років і керує рестораном “Родина”.

''Мало було'': росіянка, яка мешкає в Німеччині, закликала Путіна бомбити українців у Дрездені. Відео

За її словами, вони з матір’ю Ніною Дірксен відкрили там “кусочек русской родины”, хоча у меню ресторану є українська страва борщ. Вона поскаржилася, що з початком війни РФ проти України їхній бізнес “перебуває під загрозою”, їй навіть довелося встановити у закладі камери спостереження.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*