“Шoйгy вuмaгaє пoяснeнь!” Нaшi гeрої зaвдaлu удaрy пo Антoнiвсьkомy зaлізнuчнoму мoстy, – пoдрoбuці

Українська артилерія завдала чергового прицільного удару по Антонівському залізничному мосту.

ЗСУ продовжують знищувати логістику ворога на Херсонщині. Нещодавно було завдано ударів по Антонівському та Дар’євському мостам, а також залізничному мосту. Крім цього, було сильно пошкоджено залізничне полотно на станції Брилівка. За словами експертів, кілька тижнів ворог не зможе перекидати на Херсонщину із Криму боєприпаси. 
Сьогодні, 4 серпня, рівно опівночі українські артилеристи завдали нового удару по залізничному транспорту у Херсоні, інформує “Україна 365”.

На кадрах можна побачити час прильоту снарядів по мосту. Офіційного підтвердження ще немає, що ЗСУ завдавали удару саме по залізничному мосту.

При цьому точно відомо, що 3 серпня українські захисники знищили одразу два польові склади окупантів у Бериславі та Чорнобаївці. Інформацією поділився голова комітету ВРУ з питань національної безпеки Олександр Завітневич. 
За його словами, було ліквідовано 19 рашистів, а також знищено протитанковий ракетний комплекс і мобільну станцію супутникового зв’язку. 
А представники ОК “Південь” повідомили, що внаслідок вчорашнього удару ЗСУ по Чорнобаївці було знищено командний пункт 22-го корпусу Чорноморського флоту РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*