Щойно! На Кремлі знатно “палає”! В США прийняли історичне рішення по Росії

Комітет Сенату США з міжнародних відносин схвалив резолюцію щодо включення Росії до списку країн, які підтримують тероризм. Остаточне рішення про визнання РФ державою – спонсором тероризму має ухвалити адміністрація президента США Джо Байдена.

Варто зазначити, що у разі затвердження цього рішення Росія виявиться п’ятою у списку країн-терористів нарівні з Кубою, КНДР, Іраном та Сирією. Про це повідомляє “Голос Америки”

Відповідну резолюцію було запропоновано сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом 9 травня. З боку демократів її підтримав сенатор Річард Блюменталь.

Зі свого боку, сенатор-республіканець Кріс Кунс заявив, що остаточне рішення про визнання Росії державою, яка спонсорує діяльність терористів у зв’язку з вторгненням на територію України має бути ухвалено адміністрацією Байдена.

За словами сенатора Джеймса Ріша, Росія, безперечно, є країною-терористом, а її президент Володимир Путін – воєнним злочинцем.

“Немає сумнівів у тому, що Росія на чолі з Володимиром Путіним є державою – спонсором тероризму. Те, що він зробив, віддавши наказ вторгнутися в Україну, було терористичним актом. Він – воєнний злочинець, і на ньому лежить відповідальність за кожен злочин, який було скоєно від його імені”, – заявив сенатор-республіканець.

Згідно з американським законодавством, на державу – спонсора тероризму накладаються жорсткі санкції. Основні з них включають обмеження на отримання допомоги від США, заборону на експорт і продаж продукції оборонного призначення, заходи контролю за експортом товарів подвійного призначення, а також різні фінансові та інші обмеження.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*