Щойно! Спливли деталі наради у путіна. Кремлівський тuран “дав задню”?

Глава Росії Володимир путін нібито відклав чи навіть скасував загострення ведення його окупаційними військами війни проти України.

Про плани він повідомив на нараді з секретарем Радбезу Миколою Патрушевим, директором Федеральної служби безпеки Олександром Бортниковим, керівником однієї зі служб ФСБ та ще двома людьми з генеральськими званнями, які мають безпосереднє відношення до цієї структури.

Зустріч у форматі відеоконференції відбулася у понеділок, 22 серпня, йдеться у публікації Telegram-каналу GENERALL SVR.

За словами автора публікації, за кілька годин до того, як путін скликав нараду, йому доповіли, що він став об’єктом маніпуляцій, організованої кількома людьми у керівництві ФСБ, котрі були запрошені на зустріч і діяли з відома Патрушева.

“путін почав нараду нетривіально, замість вітання поставивши запитання: “Я схожий на кролика?” Водночас президент вимагав відповісти кожного з учасників на це, здавалося б, риторичне питання.

Після того, як вони висловилися в негативній формі, він запитав: “То чому ви вирішили, що мене можна розводити?”, – переповів він.

“Генерал СЗР” зазначає, що російському лідеру надали детальну інформацію підготовки співробітниками ФСБ замаху на Дар’ю Дугіну, пояснення ролі її батька, ідеолога “русского міра” Олександра Дугіна в ініціювання злочину та принесення “сакральної жертви” у вигляді власної доньки. А також нібито про те, хто в керівництві ФСБ брав участь у спробі маніпуляції думкою путіна та спробі спровокувати його на ухвалення доленосних рішень.

“путін дуже не любить бути об’єктом маніпуляцій і всіляко намагається цього уникнути, але ще більше він не любить людей, які хочуть їм маніпулювати. в основному нецензурну лексику на адресу присутніх, завершив нараду”, – йдеться у повідомленні.

Автор додав, що після зустрічі до путіна по відеозв’язку підключали ще кількох людей. У підсумку перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко дав розпорядження “рекомендувати всім, хто хоче бути на хорошому рахунку у президента, не брати участь у церемонії похорону Дугіної”.

“Пояснення до такої рекомендації не додавалися, але контекст такий, що офіційно співчуття принесено, визнання заслуг засвідчено, а далі це президента не цікавить і інших цікавити не повинно.

Ба більше, путін скасував або переніс частину вже запланованих на найближчий час дій, спрямованих на ескалацію у військовому конфлікті на території України. Відносини з Патрушевим та Бортниковим охололи і це слабко сказано, хоча спілкування у форматі нарад продовжується”, – стверджує “генерал СЗР”.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*