Щoйнo пoвiдомuлu.. Пyтiн вuклuкав Шoйгy на кuлuм! Бypятu мaсoво вiдмoвляютьcя їхaтu в Уkрaїну

Після того як перша хвиля російських окупантів в Україні побачила досягнення цивілізації – асфальтовані дороги в селах, санвузли в будинках, побутову техніку та освітлення вулиць, багато хто повернувся додому як “вантаж 200” або рядком у списку зниклих безвісти. Їхні послідовники виявилися дещо кмітливішими і вже пишуть рапорти на розірвання контрактів. Перші 150 відмовників вже повернулися літаком на батьківщину – до Бурятії.
 Про це  повідомила  голова фонду “Вільна Бурятія” Олександра Гармажапова.

” Це військовослужбовці, які розірвали контракт з міноборони РФ. Вони дуже довго добиралися додому. Ви нещодавно могли бачити звернення дружин військових із Бурятії, які просили замінити їх чоловіків на інших військових та повернути їх з України “, – розповіла Гармажапова.
 Вона зізналася, що дружини військових справді дуже делікатно  висловлювали  свій ультиматум через російську цензуру. Їм довелося підбирати висловлювання, тому що в Росії можна опинитися у в’язниці навіть через неправильно поставлені лапки біля слова “спецоперація”.
 ” Сумарно ми можемо говорити про те, що з Бурятії через нас пройшло 500 осіб, які відмовилися воювати в Україні “, – уточнила голова фонду “Вільна Бурятія”.

До речі, Москва відправляє на війну в Україну мешканців найбідніших, дотаційних регіонів, заманюючи у ЗС РФ обіцянками великих зарплат та іншими пільгами, недоступними простим робітникам у їхніх регіонах. Бурятія, Дагестан та Чечня – лідери за кількістю солдатів, які прагнуть України, та кількістю втрат.
 Раніше з’явилися повідомлення, що військове командування РФ кидає бурятів у бій як гарматне м’ясо. У зв’язку з цим солдати  стали  часто відступати, не бажаючи вмирати на передовій. Також вони  незадоволені  поведінкою бойовиків Кадирова, які позиціонують себе в соцмережах бравими військовими, а насправді відсиджуються в тилу та займаються мародерством.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*